# Spotkania i wykłady- OFERTA

Proponujemy Państwu pełne barwnych anegdot i opowieści spotkania podróżnicze: w bibliotekach, domach kultury, szkołach, Uniwersytetach III Wieku. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności – w ciągu ostatniego roku, w całej Polsce odbyło się ich ponad czterdzieści!

madagaskar
Prowadzenie: Michał Szulim​
* doświadczony podróżnik, wieloletni dziennikarz, wokalista zespołu Plateau
* autor książki „Miejsce Za Miejscem, czyli podróże małe i duże” 
* dziennikarz Radia Dla Ciebie i autor cotygodniowych audycji podróżniczych,
* twórca bloga: Miejsce Za Miejscem
————————————————-​
„Moje spotkania przeniosą słuchaczy w inny świat: na egzotyczny Madagaskar, do gościnnej i płynącej winem Gruzji, do tajemniczej Tajlandii. Opowiem o nieznanych zaułkach Paryża, o uliczkach Jerozolimy i o barwnym targowisku w Marrakeszu.
 
Poprowadzę moich gości w nieznane i fascynujące miejsca – z dala od utartych szlaków turystycznych. 
Unikam biur podróży i luksusowych hoteli- zamiast tego jeżdżę lokalnymi środkami transportu, śpię u mieszkańców danego kraju, dużo rozmawiam z ludźmi, poznaję zwyczaje, kuchnię i atmosferę miejsc… żeby je potem Państwu przekazać”.
Podczas każdego z wykładów, oprócz wysłuchania ciekawych anegdot i barwnych opowieści, słuchacze obejrzą na dużym ekranie unikalne zdjęcia i filmy z podróży.

 

 

———————————————–
Zapraszamy do kontaktu:
 
e-mail: miejscezamiejscem@gmail.com
———————————————-


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>